Martin Károly Iné športy

Bike & Roll na Skalke už tretí krát

Skalka pri Kremnici - Uplynulý víkend /28. a 29. mája/ bol na Skalke pri Kremnici venovaný po tretí krát profesionálnym ale i amatérskym športovcom. Prvý deň sa pretekalo na horských bicykloch /25 km, 45 km a 70 km/, druhý deň bol venovaný pretekom n

V cyklistickej časti pretekov vyhral na 45 kilometrovej trati Milan Barényi, z TREK KCK Oslany. Druhý skončil odchovanec žiarskeho cyklistického klubu MŠK, David Zverko. 70 kilometrovú trať pokoril s najlepším časom Jaroslav Buchtík.

Na kolieskových lyžiach si najlepšie počínal Michal Malák, z LTS Banská Bystrica, ktorý reprezentoval Slovensko aj na olympijských hrách v Turíne a Vancouvri. Svoju univerzálnosť preukázal aj víťazstvom v 25 km cyklistickej trati. /rozhovor vo videu/

Hneď za Malákom dobehli dvaja členovia MKL Kremnica, David Brünn a Martin Kapšo. /rozhovor vo videu/

Športové podujatie zorganizovala TJ Biela Stopa. Bike & Roll je jarným pokračovaním obľúbeného preteku Biela Stopa. 17. septembra si na svoje prídu zas priaznivci chôdze a behu v podujatí[lin­k=http://www.ru­nandwalk.sk/] RUN & WALK[/link].